به وبسایت وکیل امداد خوش آمدید.

وکیل‌امداد که در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای آغاز نموده، برای اولین بار خدمات حقوقی جامع و فراگیری را به تمامی شرکت‌ها ارائه می‌دهد. این وبسایت با تشکیل ۹ دپارتمان تخصصی و بهره‌گیری از وکلای مجرب و به‌روز توانسته تمامی حوزه‌های خدمات حقوقی را جهت ارائه به شرکت‌ها پوشش دهد. آنچه که وکیل امداد را از سایر مؤسسات حقوقی موجود متمایز می‌کند، ارائه مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته رایگان به صورت حضوری و آنلاین است که در این راستا با استفاده از تخصص مهندسان نرم‌افزار برای اولین بار موفق به ایجاد یک اپلیکیشن برای ارتباط میان وکلا و شرکت‌ها شده است.

به دلیل طراحی خاص این اپلیکیشن، شرکت‌ها می‌توانند با ایجاد صفحه کاربری خاص خود، نه تنها تمامی مشاوره‌های خود را از طریق وکلای ما دریافت نمایند، بلکه قراردادهای خود را نیز برای وکلا ارسال نموده و آن‌ها در اسرع وقت و با کمترین هزینه قراردادهای ارسالی را به‌گونه‌ای اصلاح می‌کنند که از دعاوی احتمالی آینده و صرف هزینه‌های گزاف برای طی نمودن فرآیند قضایی در دادگاه‌ها جلوگیری شود.

از دیگر سو، پیشبینی شرط داوری در بسیاری از قراردادها که با هدف سرعت در رسیدگی صورت گرفته، به دلیل عدم ارجاع موضوع به داوران متخصص، نه تنها از طولانی بودن فرآیند قضایی نمی‌کاهد بلکه آرای داوری صادرشده ممکن است خسارات غیرقابل‌جبرانی را به شرکت‌ها تحمیل کند. وکیل امداد با بهره‌مندی از وکلای متخصص در حوزه داوری می‌تواند داوری در دعاوی و اختلافات حادث‌شده برای شرکت‌ها را با بهترین کیفیت به انجام رساند.

همچنین وکیل امداد آمادگی خود را برای تأمین اداره حقوقی و ایجاد دپارتمان‌های حقوقی در شرکت‌ها از طریق معرفی وکلای مجرب و متخصص در حوزه فعالیت‌های آن شرکت اعلام می‌دارد.